Zostań Oficjalnym Trenerem RUNMAGEDDON

Bycie trenerem to wyjątkowa sztuka przekazywania tego czego się nauczyłeś osobie, która chce umieć i wiedzieć to co Ty wiesz i umiesz.

Jestem trenerem od 2010 roku. Czas trenerski, to niesamowity czas, w którym doświadczałem ludzi, aby poznać ich potrzeby. Jeżeli chcesz być skutecznym trenerem musisz zaspokajać oczekiwania swoich podopiecznych. Czy to jednak wystarczy, żeby stać się trenerem, który jest marką samą w sobie? 

Szkolenie „Oficjalny Trener Runmageddon” odpowiada na potrzeby trenerów, którzy poprzez nabywanie nowych kompetencji i uzupełnianie wiedzy dostosowują się do dynamicznie zmieniających się potrzeb branży fitness, jaką jest nowo rozwijająca się gałąź biegów OCR. Sport kształtuje siłę i charakter i tak właśnie jest na tym szkoleniu. Kto raz podjął wyzwanie sportowe wie, że nie liczą się tylko mięśnie, a w dużej mierze to, jak przygotowany mentalnie jesteś. Połączenie aspekty fizycznego i psychicznego pozwala nam być zwycięzcą, same mięśnie nie pomogą osiągać sukcesów – a stworzą jedynie spalonego mięśniaka.

W roku 2015 pokonałem swój pierwszy RUNMAGEDDON. Zaproponowałem swoim podopiecznym, aby pokonali ze mną tą trasę – czułem, że będzie to niesamowita przygoda. Za przygodą jednak szły różne myśli: Strach przed nieznanym, obawa przed porażką, myśli mówiące czy dam radę pokonać wszystkie przeszkody….. Znasz to uczucie prawda?

Nigdy wcześniej nie przebiegłem żadnego biegu przeszkodowego, a już zacząłem przygotowywać innych .. . Brzmi abstrakcyjnie prawda? 🙂 Zrobiłem to, bo w tamtym okresie nie było jakiejkolwiek wiedzy na ten temat, a czułem, że jest to projekt, w który chce się zaangażować – przygotowywać podopiecznych do ekstremalnego biegu, jednocześnie pomagając im wyeliminować ich słabości, lęk i obawy, dając motywacyjnego kopniaka do rozwijania swojej fizyczności i poprawy zdrowia.

Dzisiaj mając za sobą wiele startów, tytuł weterana RUNMAGEDDONU, tworząc 3 pierwsze poznańskie edycje tego biegu, przygotowując uczestników historycznej edycji RUNMAGEDDON SAHARA mogę powiedzieć, że wiem już ciut więcej o przygotowaniach. Zbierając całą sumą doświadczeń nie tylko swoich, ale i grupy wyjątkowych specjalistów w swoich dziedzinach powstało szkolenie OFICJALNY TRENER RUNMAGEDDON. Nie ma na rynku drugiego tak kompleksowego szkolenia z taką dawką wiedzy, z trenerami, z których każdy jest specjalistą w swoim zakresie – wszystko po to, aby uczestnik szkolenia nabył wiedzę i umiejętności na wielu płaszczyznach. Dla mnie pole pracy trenera to bardzo szeroki zakres kompetencji nie opierających się tylko na twardych dowodach o byciu tylko (fizycznym DZIKIEM), ale o najważniejszej płaszczyźnie komunikacji i treningu mentalnego w prowadzeniu swoich podopiecznych. Rozumiejąc to dla mnie jesteś TRENEREM.

 

Na szkoleniu zawsze powtarzam, że myślimy jak trenerzy nie jak zawodnicy. W trakcie tych 2 wspaniałych dni doświadczysz wielu płaszczyzn rozwoju trenera.

 • TRENING MENTALNY: Poznasz podstawy pracy z obawami i przekonaniami Twoich podopiecznych, których prowadzisz. Każdy ma w sobie czarnego pasażera, który blokuje nas przed działaniem.
 • PODSTAWY ANATOMII: Zawarte w pigułce najważniejszy połączenia biomechaniki człowieka, o których należy wiedzieć przygotowując ludzi do startu
 • PROGRAMOWANIE TRENINGÓW: Budowanie skutecznych i ciekawych programów treningowych opartych o unikatowość biegu RUNMAGEDDON
 • PIERWSZA POMOC: Kto nic nie robi nie popełnia błędów, ale warto wiedzieć jak pomóc człowiekowi, kiedy coś się stanie.
 • SKUTECZNE POKONYWANIE PRZESZKÓD: Z najlepszymi trenerami nauczysz się jak skutecznie pokonywać przeszkody jak i nauczysz się jak przekazywać zdobytą wiedzę swoim podopiecznym

 

Co zyskujesz biorąc udział w szkoleniu:

 • Nawet 3 darmowe starty w Runmageddon o wartości ok. 600 zł
 • 20 h zajęć prowadzonych przez 3osobową kadrę
 • Zniżki na stary w biegu Runmageddon dla Twoich podopiecznych
 • Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej
 • Informacja o prowadzonych przez Ciebie zajęciach na stronie www.runmageddon.pl
 • Koszulka trenerska

Kliknij i zobacz co czeka na Ciebie na szkoleniu !!!

 

Chcesz zapisać się na szkolenie? KLIKNIJ i zapisz się !!!