Jak poznałem Jaro Bieniecki Twórcę RUNMAGEDDON

Po debiucie 5 Maja 2015 roku zakochałem się w RUNMAGEDDONIE i ubolewałem, dlaczego w większych miastach odbywa się już ten bieg a w Poznaniu, z którego pochodzę i mieszkam jeszcze go nie ma? No tak nie może być!

 

Pierwsze co zrobiłem to poszukałem lokalizacji na taki bieg. Duża powierzchnia i żeby była atrakcyjna geolokacyjnie dla uczestników, blisko miasta tak, żeby każdy mógł dojechać. Idealnym miejscem okazał się dla (odmiany) HIPODROM  Obok jezioro Rusałka, fajne teren MAM to !

 

Tak się z moją ekipą zajaraliśmy startami, że od razu po ukończeniu naszego debiutu zapisaliśmy się na CLASSICA w SILESII na znamiennych Hałdach!!!! Co to był za bieg! ale o tym, kiedy indziej, bo jest o czym opowiadać.

 

27.5.15 startowaliśmy już właśnie w Silesii, gdzie po moim obszernym emailu kim jestem i co chcę zrobić w Poznaniu odpisał mi JARO. Uciesz na mojej twarzy był wielki. Lekka euforia z małym lękiem, że to się dzieje! Jaro zaproponował spotkanie i akurat trafiło to na dzień 28 Maja dzień po naszym starcie.

 

Spotkanie odbyło się w godzinach rannych, gdzie to pierwszy raz uścisnęliśmy sobie dłoń oficjalnie. Przywitał mnie z uśmiechem na ustach i mega otwartością. Kto zna Jarka ten wie jaką energią emanuje. Ja troszkę stremowany, ale pewny SIEBIE i swoich materiałów pokazałem wszystko Jarkowi filmy, zdjęcia, plan wszystko co na tamten moment wydawało mi się cenne.

 

Po ok. godzinnej rozmowie Przybiliśmy sobie wielką piątkę i dostałem zielone światło do zorganizowania tego wydarzenia pierwszy raz w Poznaniu jeszcze w tym samym roku!!!

 

Od uzyskania pozwolenia lokalizacji miałem 3 miesiące czasu na zorganizowania tego biegu od ZERA ajajajajaja. Co się działo dalej opowiem przy kolejnym wpisie czyli Jak powstał 1 RUNMAGEDDON POZNAŃ.

 

Opowiem wam jakie niespodzianki napotkałem w trakcie przygotowań i jak ludzie, którymi się otaczasz wpływają na wynik wydarzenia. A jak zawsze ludzie to podstawa.

 

Pamiętaj, żeby zaprosić znajomych do grupy KONIECZNIE.

http://bit.ly/TrenujDoRunmageddon