5 życiowych prawd po Runmageddon

Zazwyczaj są dwa rodzaje prawdy. Twoja prawda potwierdzona lub Twoja prawda jako błędne przekonanie. Każda prawda po czasie zdobytego doświadczenia weryfikuje, czy błędnie myślałeś czy miałeś/miałaś rację. Do tego jednak potrzeba czasu i doświadczenia.

 

Wyobraź sobie, że jesteś wewnętrznie przekonany, że umówiłeś się na spotkanie o 9 rano. Nie sprawdzasz w kalendarzu bo przecież jesteś w 100% pewien, że to 9 rano. Tak mocno utkwiło ci to w głowie, że stało się to Twoją prawdą. Okazuje się jednak, że myślałeś błędnie bo sobie wmówiłeś 9 rano a tak na prawdę umówiłeś się na 8 🙁

 

To jest ogromna pułapka wpadania w swoje PRAWDY nie potwierdzone a urojone. Jako trener personalny mocno pracuję na przekonaniach moich podopiecznych mówiących najróżniejsze stworzone z niczego teorii.

A uwierz mi 🙂 Teorii jest wiele.

 

PIERWSZA PRAWDA: BĄDŹ SZCZERY SAM ZE SOBĄ

 

Szczerość dla SIEBIE to najlepsze co możesz zrobić nie dla innych a dla SIEBIE. Szczerość to w pierwszej kolejności krytyczne spojrzenie na SIEBIE samego. Bądź dla SIEBIE chamski jeśli trzeba to może Ciebie tylko zbudować. Wyobraź sobie, że ktoś mówi TOBIE, że jesteś gruby i do czego Ty się doprowadziłeś człowieku….. Z ust kogoś innego jest to chamskie wulgarne i co go w ogóle to obchodzi jaki jestem. Teraz zwróć się tak do samego SIEBIE. Czy czujesz podobne emocje jakie wywołałby ktoś inny w stosunku do CIEBIE?

Jeśli faktycznie, któraś sfera Twojego życia nawala a po RUNMAGEDDONIE możesz w łatwy sposób zweryfikować Twoje fizyczne możliwości to bądź zły na SIEBIE masz prawo!!! Masz prawo być niezadowolony z samego SIEBIE ale tylko po to, żeby ruszyć dupsko i być lepszym. Miej natomiast prawo być z SIEBIE w pierwszej kolejności DUMNY bo do cholery zrobiłeś to. Każdy pojedynczy krok sprawił, że przebiegłeś linię METY.

DRUGA PRAWDA: TRZYMAJ SIĘ ZASAD

BEZ ZASAD i WARTOŚCI człowiek jest NICZYM. To zasady i wartości powodują czy podejmujemy słusznie społeczne decyzje i jakie mogą te decyzje mieć konsekwencje dla MNIE i dla INNYCH.

W życiu jak i w RUNMAGEDDONIE trzymamy się zasad. Ich przestrzeganie ułatwia życia. Jeśli natomiast godzisz się na start to szanuj zasady ludzi, którzy je napisali. Nie buntuj się, że zrobiłbyś inaczej bo zawsze zasady stworzylibyśmy pod SIEBIE prawda?

 

Jeśli nie pokonasz przeszkody zrób wymagane 20 prawidłowych padnij-powstań, a jeśli walnąłeś w kogoś na parkingu samochodem to zostaw karteczkę na wycieraczką z prośbą o kontakt. Za każdą decyzją kryje się odpowiedzialność, więc udawanie, ściemnianie nic w Twoje życie nie wniesie prócz późniejszego zadręczania się DLACZEGO. Masz coś za uszami co nie daje ci spokoju. Wyprostuj to i napraw bo ciągle gdzieś w tyłu Twojej podświadomości będzie to krażyło i wracało jak bumerang co jakiś czas.

 

 TRZECIA PRAWDA: PODAJ RĘKĘ BO SĄ LUDZIE KTÓRZY CIĘ POTRZEBUJĄ

Dałeś pomocną rękę na RUNMAGEDDONIE ? Świetnie !!! Każdy z nas potrzebuje czasami pomocy a dawanie dobra tylko buduje człowieka ! Podanie ręki to nie tylko sfera fizyczna ale głównie podniesienie na duchu. Lęk jest w każdym z nas. Czy go przełamiemy czy zostaniemy w tym lęku zależy tylko i wyłącznie od nas !!! Boisz się? Dobrze ! Tylko głupiec się nie boi. Znajdź osobę obok Ciebie, która pomoże ci pokonać demony. Wiesz jak wiele osób chce przebiec RUNMAGEDDON ? A wiesz jak wiele ci ludzie mają obaw zanim podejmą lub czy w ogóle podejmą decyzję ? Jako trener RUNMAGEDDONU zawsze wspieram mentalnie bo wiem ile masz w sobie siły do WALKI ze swoimi słabościami. Jak już podejmiesz wyzwanie to jesteś nie do zatrzymania ! I to jest piękne 🙂

 

CZWARTA PRAWDA: BĄDŹ GOTÓW

Jeśli masz wszelkie możliwości i zasoby, a pomimo tego świadomie się do czegoś nie przygotowałeś to jest to TWOJE lenistwo i pewnego rodzaju głupota. No bo jeśli masz na coś wpływ na Runmageddonie to jest to właśnie dobre przygotowanie. Na żywioł to możesz spróbować znokautować zawodowego boksera jednym ciosem z zamkniętymi oczami mając tylko jeden cios.

 

Zrozum, że tutaj chodzi o CIEBIE. Chodzi o najcenniejsza wartość czyli TWOJE ZDROWIE. Wielkość naturalnych endorfin DOPAMINY, które są na biegu większe niż ilość rocznej światowej produkcji EKSTASY. Co nie zmienia faktu, że poprzez Twoją głupotę możesz zrobić sobie AŁA.

Na poczet zdrowia powinieneś wychować TWOJE EGO mówiące: Ja tego nie zrobię? Potrzymaj mi piwo!

O tym jak unikać błędów podczas swojego startu znajdziesz TUTAJ: http://promo.trenujdorunmageddon.pl/12_bledow

PIĄTA PRAWDA: BĄDŹ NAUCZALNY I NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Nauczalność to ogromna wartość, którą możemy wprowadzić w swoje życie. Poprzez naukę stajemy się lepszymi ludźmi, którzy lepiej pojmują samego siebie i cały świat dookoła nas. Kiedyś rozumiałeś lekturę MAŁY KSIĄŻE inaczej niż teraz, dlaczego ? Bo masz inne doświadczenia, dojrzałeś i inaczej postrzegasz świat niż jak byłeś dzieciakiem. Jako trener personalny życzę Tobie i sobie, żebyśmy wyciągali lekcje z naszych sukcesów i porażek i uczyli się na nich.

 

 

To, że nie mamy się nie poddawać nie oznacza, że mamy ślepo iść w wyznaczonym kierunku. Jeśli tego wymagają okoliczności trzeba zmienić szlak. Nie przebijemy głową ściany a tylko nas głowa rozboli.

 

Przygotuj się mądrze i z głową do swojego DEBIUTU bądź kolejnego startu z naszymi płytami treningowymi i z 3-miesięcznym planem na www.trenujdorunmageddon.pl 

 

Powodzenia,

Nikodem Finke

www.trenujdorunmageddon.pl